המרכז הישראלי למצוינות בחינוך

רשימת בתי הספר המשתתפים בתכנית "מצוינות 2000" בשנת תשע"ד

ישוב ושם בית הספר:

אבו סנאן-חט"ב ע"ש סלמאן אלשיך
אופקים - בי"ס ממ"ד אביר יעקב
אופקים - מקיף כללי
אור יהודה- הדרים
אור יהודה-בי"ס אהוד מנור
אור יהודה-בי"ס אור חנה
אור יהודה-בי"ס סביונים
אור יהודה-בי"ס סעדיה גאון
אור עקיבא-"עתידים"-עולים
אלקנה - ישיבת ימ"ה
אשדוד-מקיף ב'
אשקלון-הנרי רונסון
באר שבע-מקיף ע"ש רגר
באר שבע-תיכון מקיף ג'
ביר אל מכסור יסודי ב'
בית ברל - בי"ס עמי אסף
בית שאן - מקיף דתי אורט
בית שמש-בי"ס  אהבת ישראל
בני ברק - אולפנת נווה שרה הרצוג
בני ברק-"רמז"
ג'וליס-מקיף ג'וליס
גבעת שמואל- מורשת מנחם בגין
גבעתיים - בי"ס הממלכתי ע"ש בארי כצנלסון
גבעתיים - בי"ס הממלכתי ע"ש י.ח. ברנר
גבעתיים - בי"ס ממ"ד אמונים
גדרה - בי"ס נתיבי נועם
גדרה-בי"ס אוהל שלום
גדרה-בי"ס גוונים
גדרה-בי"ס פינס
גדרה-בי"ס רימונים
גדרה-בי"ס רעות
גדרה-חט"ב רמון והשלוחה
גדרה-תיכון מנחם בגין (תיכון אזורי)
דימונה- אחווה
דלית אל כרמל-קופטאן חלבי
הוד השרון - חט"ב עתידים
הרצליה - בי"ס א.דגורדון לאמנויות
הרצליה - בי"ס אילנות
הרצליה - בי"ס בן צבי
הרצליה - בי"ס בר אילן
הרצליה - בי"ס ברנדיס
הרצליה - בי"ס היסודי הקהילתי נוף ים
הרצליה - בי"ס הממלכתי הקהילתי יוחנני
הרצליה - בי"ס הנדיב
הרצליה - בי"ס ויצמן
הרצליה - בי"ס יגאל אלון
הרצליה - בי"ס ממ"ד רמב"ם
הרצליה - בי"ס ע"ש פ.לב טוב
הרצליה - בית הלומד שזר
הרצליה - חט"ב בן גוריון
הרצליה - חט"ב סמדר
הרצליה - חט"ב שמואל הנגיד
חולון-בי"ס גולדה מאיר
חולון-בי"ס יבנה
חולון-חט"ב "עתידים"
חורפיש-בי"ס יסודי א סולטאן אלאטרש
חצור הגלילית-בי"ס "חוני המעגל"
חצור הגלילית-בי"ס יסודי אורט
טבריה-אורט השש שנתי
טבריה-חט"ב נופרים
טייבה-חט"ב אחווה
יד בנימין-ישיבת צביה קטיף
יהוד נווה מונסון- אורנים
יוקנעם - בי"ס אורט אלון
יוקנעם - בי"ס דליות
יוקנעם-בי"ס אורנים
יוקנעם-בי"ס ארזים
יוקנעם-בי"ס תדהר
יוקנעם-ממ"ד הדסים
ירוחם - קול יעקב
ירוחם-אורט ספיר
ירושלים- היובל
ירושלים- קשת
ירושלים - תורני נסויי  בנות פלך
 ירושלים-בי"ס אילן רמון
ירושלים-בי"ס המסורתי
ירושלים-בי"ס השלום ע"ש יצחק רבין
ירושלים-בי"ס יד המורה
ירושלים-בי"ס יהודה הלוי
ירושלים-בי"ס יפה נוף
ירושלים-בי"ס מדעי טכנולוגי פסגת זאב מרכז א'
ירושלים-בי"ס מנשה אלישר רמת שרת
ירושלים-בי"ס מרדכי איש שלום פסגת זאב מערב
ירושלים-בי"ס נווה יעקב מאוחד
ירושלים-בי"ס ע"ש זיו ומרקס
ירושלים-בי"ס ע"ש יאנוש קורצ'אק
ירושלים-בי"ס ע"ש יונתן נתניהו פסגת זאב
ירושלים-בי"ס פסגת דוד
ירושלים-בי"ס פרנקל
ירושלים-בי"ס ראשית
ירושלים-בי"ס רנה קסין שש שנתי
ירושלים-בי"ס תל"י בית וגן
ירושלים-בי"ס תל"יגילה
ירושלים-בי"ס תל"י מתמטי פסגת זאב צפון
ירושלים-בי"ס תל"י פסגת זאב מזרח ב
ירושלים-חט"ב פסגת זאב ע"ש טדי קולק
ירושלים-מדרשת עמליה
ירושלים-ממ"ד תורני פסגת זאב
ירושלים-ממלכתי קהילתי פסגת זאב מזרח א
כסייפה-מקיף אל פארוק
כפר הנוער אלוני יצחק-בי"ס אלוני יצחק
כפר חסידים-כפר הנוער הדתי
כפר פסוטה-בי"ס אלחואר
כפר ראמה-חט"ב ראמה
כפר שעב - בי"ס יסודי שעב א
כפר שעב - בי"ס יסודי שעב ב
כפר שעב - חט"ב שעב
מ.אזורית אשכול-בי"ס "ניצני אשכול"
מ.אזורית אשכול-בי"ס יובלי הבשור
מ.אזורית אשכול-בי"ס נעם נצרים
מ.אזורית ברנר-בי"ס בית אור
מ.אזורית גוש עציון-בי"ס אזורי אלון שבות
מ.אזורית גוש עציון-בי"ס ראשית
מ.אזורית זבולון-בי"ס כרמל זבולון
מ.אזורית זבולון-בי"ס נופית
מ.אזורית זבולון-בי"ס ניצני זבולון
מ.אזורית חבל אילות-בי"ס "מעלות שחרות"
מ.אזורית לב השרון-בי"ס "בכר רוסו"
מ.אזורית לב השרון-בי"ס אור השרון
מ.אזורית לב השרון-בי"ס הדר השרון
מ.אזורית לב השרון-בי"ס לב הפרדס
מ.אזורית לב השרון-קרית חינוך "דרור"
מ.אזורית מגידו-בי"ס "התקווה"
מ.אזורית מגידו-בי"ס עומרים
מ.אזורית מגידו-בי"ס פלגים
מ.אזורית מטה אשר- ערב אל עראמשה
מ.אזורית מטה אשר-בי"ס סולם צור
מ.אזורית מטה אשר-בית חינוך אופק
מ.אזורית מטה אשר-חט"ב מנור כברי
מ.אזורית מטה אשר-מקיף השלום
מ.אזורית מטה יהודה - בי"ס מתתיהו
מ.אזורית מנשה-בי"ס אזורי מייסר
מ.אזורית מנשה-בי"ס רעות
מ.אזורית מנשה-מבואות עירון
מ.אזורית מנשה-מקיף גוונים
מ.אזורית  עמק יזרעאל - בי"ס שגיא
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס "רעים"
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס אופקים
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס אלרואא מנשייה זבדה
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס יחד
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס יסודי נהלל
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס מרחבים
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס נתיב
מ.אזורית  עמק יזרעאל-בי"ס עמק יזרעאל
מ.מקומית אלפי מנשה - בי"ס חצ"ב
מ.מקומית אלפי מנשה - בי"ס צופה שרון
מ.מקומית אלפי מנשה - נופי החורש
מ.מקומית כוכב יאיר- קשת
מ.מקומית קרני שומרון - בי"ס רימון
מבשרת ציון-חט"ב "היובל"
מגדל העמק- האר"י
מגדל העמק - יגאל אלון
מגדל העמק-יוספטל
מגדל העמק-נופים
מגדל העמק-עליזהבגין
מודיעין-"נתיב זבולון"
מיצוי ומצוינות-בי"ס מיצוי ומצוינות
מעגן מיכאל- בי"ס משותף "חוף הכרמל"
מעלה אדומים- יפה נוף
מעלות-בי"ס אורט מעלות
מעלות-בי"ס ארזים
מעלות-בי"ס יסודי תרשיחא
מעלות-בי"ס מצפור הסביונים
מעלות-בי"ס ניסויי "הראשונים"
מעלות-בי"ס  נעם יהלום
מעלות-בי"ס נתיב מאיר
ניר עמק מוסד חינוכי
נצרת-בפטיסטי
נשר-חט"ב א
נשר-חט"ב ב
נשר-רמות יצחק
נתיבות-תיכון חדש ע"ש המר
נתניה-אורט יד לייבוביץ
קרית שמונה - עירוני דתי המתמיד
עראבה-חט"ב א' אלבטוף
פתח תקוה-חט"ב בן גוריון
פתח תקוה-חט"ב ברנר
פתח תקוה-חט"ב פיינשטיין
פתח תקוה-ישיבת כפר גנים
פתח תקווה-אולפנית ישורון
צור הדסה-בי"ס הדסים
צפת - ממלכתי ב רמת רזים
צפת-"בית חנה"
קדומים-אולפנת להב"ה
קיבוץ יד מרדכי-בי"ס שקמה
קרית אונו - בי"ס בן צבי
קרית אונו - בי"ס שז"ר
קרית אונו-בי"ס "ניר"
קרית אונו-בי"ס "עלומים"
קרית אונו-בי"ס "שרת"
קרית אונו-בי"ס רימונים
קרית אונו-ממ"ד "שילה"
קרית אתא-אולפנית שח"ם
קרית אתא-בי"ס "גבעם רם"
קרית אתא-בי"ס "גבעת-טל"
קרית אתא-בי"ס "גיבורי עציון"
קרית אתא-בי"ס "ירושלים"
קרית אתא-בי"ס גורדון
קרית אתא-בי"ס הצבי ישראל
קרית אתא-בי"ס יבנה
קרית אתא-בי"ס פינסקר
קרית אתא-בי"ס שפרינצק
קרית אתא-ממ"ד "נעם"
קרית ביאליק-אורט אפק
קרית ביאליק-אורט דפנה
קרית ים- אמירים
קריתים-אלמוגים
קריתמוצקין-בגין
קרית מוצקין-חט"ב אורט רבין
קרית מוצקין-חט"ב יונתן
קרית מלאכי-בי"ס אחוות אחים
ראשל"צ - בי"ס אתרים
ראשל"צ - בי"ס בארי
ראשל"צ - בי"ס חתני פרס נובל
ראשל"צ - בי"ס מישור הנוף
ראשל"צ - בי"ס מעלה שמעוני
ראשל"צ - בי"ס עדיני
ראשל"צ - בי"ס רמז
ראשל"צ - בי"ס רעות
ראשל"צ - חט"ב דורות
ראשל"צ - חט"ב מעלות
ראשל"צ - מקיף דתי
ראשל"צ - מקיף י"א
ראשל"צ - קרית גנים
ראשל"צ- רוזן
רמת הגולן-ב"ס גמלא
רמת הגולן-בי"ס אביטל
רמת הגולן-בי"ס יסודי גולן
רעננה-בי"ס רועי קליין
רעננה-בי"ס רימון
שדרות-בי"ס תורני מדעי אמי"ת
תל אביב - אהבת ציון
תל אביב- ארזים
תל אביב- ארן
תל אביב - בי"ס אליאנס
תל אביב - בי"ס הפתוח הדמוקרטי
תל אביב - בי"ס מקיף עמל ליידי דייויס
תל אביב - בי"ס תל חי
תל אביב- גולומב
תל אביב- הירדן
תל אביב- מגן
תל אביב- מודיעים
תל אביב- מירון
תל אביב - נעמישמר
תל אביב- צהלה
תל אביב - רמת אביב ג'
תל אביב-בי"ס אלומות
תל אביב-בי"ס בלפור
תל אביב-בי"ס גיבורי ישראל
תל אביב-בי"ס ניצנים
תל אביב-בי"ס נעמי שמר
תל אביב-בי"ס עירוני י"ד
תל אביב-רמת החייל
תל אביב-תיכון חדש